POLİTİKAMIZ


YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI

Doküman No: KP01

Yayın Tarihi: 30.05.2016

Sayfa No: 1 / 1

Kantar Media Türkiye organizasyonu olarak amacımız, günümüz bilgi ve teknoloji dünyasında, medya sektöründe, yaratıcılık, deneyim, uzmanlık, işbirliği enerjisi ile, rekabetten ayrışan iç görüye dönüşmüş bilgi sağlayıcı ve danışman rolünü üstlenmektir. 

Misyonumuz, veriyi iç görüye dönüştürürken, müşterilerimizin yaratıcı iç kararları almasına destek olmak, onlar için ilham kaynağı olmaktır.

Vizyonumuz, müşterilerimizin iletişim stratejilerinin etkin ve efektif yürütülmesini sağlamak amacıyla sektöründe en kaliteli hizmet veren şirket olmaktır.

Bilgi güvenliği konusundaki stratejik hedefimiz, organizasyonumuzun imajını korumaya yardımcı olan panel hane bilgileri, ürettiğimiz raporlar ve araştırma sonuçlarından elde edilen  bilgi varlıklarının ve kişisel verilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini korumak için, bilgi güvenliği risklerini analiz etmek, kabul edilebilir seviyeye indirgemek, tabi olduğumuz tüm standart ve  düzenlemeler ile tam uyum sağlamak, Kantar Media Türkiye personeli ve iş ortaklarında bilgi güvenliği farkındalığı oluşturmaktır.

Uzman ve kendini işine adamış insan kaynağımız, hep daha iyiye ve sürekli gelişime odaklanacak, proaktif bir anlayışla, müşterilerine daha iyi sonuçlar almasına katkıda bulunup, güven duyulan bir iş ortağı olacaktır.

                                      

KANTAR MEDIA TÜRKİYE

                                                                                           GENEL MÜDÜR


                                                                                           MESUT SAKAL